Ветеранські збірні України та Угорщини провели товариський матч в Ужгороді

30.05.2017 22:15 64 0
Українці виглядали ліпше – свіжіше і більш цілеспрямовано. Угорці сконцентрувалися на контратаках і в першому таймі, дійсно, мали кілька непоганих шансів. М'яч навіть побував у сітці воріт Кутєпова, проте гол скасували через офсайд. А Українці забили двічі. Спочатку Андрій Воробей пройшов флангом і потужно пробив у верхній кут, а потім Андрій асистував Іванові Гецку. В другому таймі українці довели рахунок до розгромного. Воробей заробив пенальті, Собуцький впевнено реалізував. Гра не була скупою на гострі моменти. Більше могли забити українці, мінімум на один гол заслужили й угорці. Іноді м'яч дивом не опинявся у воротах Кутєпова після ударів суперника. Але справедливість восторжествувала наприкінці матчу. Чобо Фехер добре пробив зі штрафного. 3:1 – як і 25 років тому. Тільки на користь українців.

Ветеранські збірні. Товариський матч 30-те травня. Ужгород. Стадіон "Авангард" Арбітр – Ігор Хіблін

Україна – Угорщина 3:1 Голи: Андрій Воробей 19, Іван Гецко 25, Олег Собуцький 47 – Чобо Фехер 55

Україна: Ігор Кутєпов – Юрій Шелепницький (В'ячеслав Свідерський, Сергій Кузнєцов), Володимир Єзерський, Юрій Сак, Сергій Беженар (Андрій Оксимець), Андрій Анненков, Сергій Нагорняк, Сергій Ковалець, Сергій Гусєв, Іван Гецко (Олег Собуцький), Андрій Воробей Угорщина: Андрей Йожеф – Тамаш Монош, Андраш Телек, Гейза Месоль, Андраш Чех, Габор Халмаї, Габор Мартон, Тібор Домбі, Лайош Детарі, Чобо Фехер, Атті Токолі Запасні: Власак Гейза, Ласло Єгер, Шандор Шаллаї, Іштван Шаллої, Отто Вінце, Дьордь Вебер, Роберт Вальтнер За матеріалами: https://www.ua-football.com