Силовики Закарпаття в черговий раз зібрались в Ужгороді на спартакіаді

11.10.2017 17:54 67 0
До участі в цих змаганнях серед інших запрошуються і рятувальники. Наявність гарної фізичної підготовки для співробітника ДСНС така ж необхідна умова, як і володіння спеціальними професійними знаннями та теоретичними навичками.
От і сьогодні, 11 жовтня, на стадіоні «Авангард», що в обласному центрі, пройшла «Спартакіада-2017» серед працівників правоохоронних органів. У спортивних баталіях прийшли позмагатись 7 команд. Представники У ДСНС, ГУ НП, У СБУ, Мукачівського прикордонного загону, Управління Держспецзв'язку, Закарпатської митниці, Управління патрульної поліції у мм. Ужгород та Мукачево випробовували себе у турнірах з міні-футболу та волейболу; показували свої швидкісно-силові якості та витривалість в естафеті 4х100 метрів, стріляючи з гвинтівки та перетягуванні канату. Першою стартувала легкоатлетична естафета 4х100 м, де від кожної команди брали участь по три чоловіка та одна жінка. У цьому виді змагань перше місце поділили закарпатські рятувальники та Управління патрульної поліції у мм. Ужгород та Мукачево. Третє почесне місце посіли правоохоронці ГУ НП. Відповідно до програми проведення, другим етапом стала кульова стрільба з гвинтівки. Кожне відомство в цій спортивній дисципліні представляли 3 учасники. По команді «вогонь» вони стріляли з гвинтівки по нерухомій мішені на відстані 25 м. У підсумку перше місце вибороли учасники від управління ГУ НП, друге Управління патрульної поліції а на третьому опинились працівники У СБУ. Досить цікавою була боротьба на волейбольних майданчиках. Перше місце посіла команда ГУ НП, «срібло» дісталось команді Управлінню патрульної поліції, а «бронзу» вибороли ДСНСники. У міні-футболі місця розділились наступним чином: перше – працівники поліції, друге - в Служби безпеки України, а трете почесне місце зайняли рятувальники краю. Проте справжньою родзинкою змагань був і залишається заключний етап – перетягування канату. Тут перемогу знову святкували поліцейські з ГУ НП, друге місце в рятувальників а бронзу вибороли працівники Служби безпеки. У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Головного Управління національної поліції. З незначним відривом "срібло" вибороли представники патрульної поліції, а "бронзовим" призером змагань стала команда рятувальників Закарпаття Переможців змагань нагородили кубками, медалями та грамотами. Тож, залишається побажати усім учасникам й надалі яскравих перемог та високих спортивних результатів. Так тримати! 22309005_1568473853219507_7194073006685259884_n 22310521_1568473873219505_8639821975706831463_n 22310662_1568473933219499_2024143214105817010_n За матеріалами: http://karpatnews.in.ua