Рабинович: Вибори необхідні: нехай народ скаже — він за «партію війни» або за «партію миру»! (ВІДЕО)

Новий парламент з новим мандатом народу і буде приймати рішення!

Рабинович: Вибори необхідні: нехай народ скаже — він за «партію війни» або за «партію миру»! (ВІДЕО)

«Нам треба йти демократичним шляхом всередині країни — і це не сильно поки залежить від «нормандського формату» або якогось іншого … Припустимо, Порошенко вирішить зараз вдарити по руках з Меркель, Макроном і Трампом — і ми на все підемо, заявимо про виконання умов, але через дві години на вулицю вийдуть батальйони, розкажуть всім про те, за що вони воювали … Припустимо протилежне, ми відкинемо Мінськ — але тоді ми втрачаємо будь-яку підтримку західних партнерів … І що виходить? Вихід — в дострокових виборах Ради. Нічого страшного, у всіх демократичних странах розпускається парламент у безвихідних ситуаціях. Нехай народ каже своє слово — він за «партію війни» або за «партію світу». І ось новий парламент з новим мандатом народу і буде приймати рішення! »

Про це в ефірі телеканалу NewsOne завив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович, коментуючи сьогоднішні телефонні переговори в «нормандському форматі» і ситуацію навколо конфлікту на Донбасі.

«Мені все менше подобається ситуація, коли те, що буде відбуватися в нашій країні обговорюють спочатку у великому колі країн, а тепер і зовсім по телефону … А у нас в цей час гинуть люди — і нам треба терміново з цим щось робити. Нас будуть змушувати виконувати Мінські угоди. Вони можуть бути наповнені різними нюансами, але нас будуть примушувати це робити … але ж нам самим треба думати про те, до чого прагнемо ми. Якщо ми хочемо зберегти за Україною Донбас — то люди, які там живуть повинні бути залучені в зв’язок з Україною. А якщо не хочемо, як пропонує Саакашвілі, обнести цю територію парканом, то ми будемо «гордими і сильними», але втратимо величезні області, що неприпустимо в ХХI столітті, жодна країна в світі не віддає свої території! «, — підкреслив народний депутат.

«У Мінських угодах прописані конкретні речі. Візьмемо тільки три з них: амністія, економічні зв’язки з територіями і вибори. Ми ж з вами в одній країні живемо: ну, не проголосує Рада ні за одну цю поступку, на шляху до цього буде» Народний фронт «. Виходить, немає законодавчої можливості покласти край війні. Просто немає голосів!», — констатував парламентарій.

«Тому нас чекають жорсткі, дуже образливі поступки для світу. А світ нам дуже потрібен! Але, на превеликий жаль, Верховна Рада, яка пішла зараз на канікули, і у вересні не в змозі буде проголосувати за такі поступки. По-перше, в Раді немає більшості, і вони змушені голосами зрадившого виборцям «Оппоблока» проводити рішення, по-друге, «Народний фронт» ніколи не буде за це голосувати. І ми тоді виходимо приреченими на війну … Який вихід? Він є, і він демократичний. Розпустити цю Верховну Раду, піти на дострокові вибори, нехай народ скаже своє слово — голосує він за «партію війни» або за «партію миру», і ви ж знаєте, що, за опитуваннями, 82 відсотки українців за мир! «, — резюмував Вадим Рабинович.

10

КОМЕНТАРІ