ПОВИНЕН Ж ХТОСЬ ПОЯСНИТИ МВФ — УКРАЇНА НЕ ПРОДАЄТЬСЯ!

Європа робить те, що вигідно їй. Швейцарія робить те, що вигідно Швейцарії. А ми повинні робити те, що вигідно Україні і її громадянам

ПОВИНЕН Ж ХТОСЬ ПОЯСНИТИ МВФ — УКРАЇНА НЕ ПРОДАЄТЬСЯ!

 Рекомендації Міжнародного валютного фонду (МВФ) для отримання Україною чергового траншу фінансової допомоги йдуть врозріз з інтересами країни і її громадянами.

Таку думку висловив народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Європа робить те, що вигідно їй. Швейцарія робить те, що вигідно Швейцарії. А ми повинні робити те, що вигідно Україні і її громадянам. А не чекати кожен раз, що ще одне міжнародне агентство скаже:» А тепер спробуйте посипати їх дустом «, — і сипати дустом. Я читав рекомендації, які дав МВФ для отримання наступного траншу. Може, ми самі вже краще застрелимося?» — саркастично зауважив Рабинович.

За словами політика, виконання таких вимог МВФ завдасть шкоди ряду галузей української економіки, а також безпосередньо самим громадянам країни.

«Знову продати землю, знову пенсії, знову, знову, знову. Що це за організація така ?! І ми її слухаємо, і все. То вони нам потрібні, то вони нам не потрібні. Ви розумієте, не можна продати Україну, в тому числі і МВФ. Треба їм сказати: Україна не продається! Так не можна, хлопці. Будь-яка людина або організація, яка робить погано для жителів України, для країни — вона автоматично ворожа для нас. А якщо ми підтримуємо ворога, то ми взагалі не розуміємо, що робимо «, — переконаний парламентарій.

Лідер партії «За життя» вважає за необхідне ретельно розібратися в цьому питанні і відхилити умови співпраці, що шкодять Україні. «Повторюю: нові вимоги МВФ для України — абсолютне вбивство. Я хочу, щоб ви це почули і зрозуміли. І у нас немає іншого шляху, окрім як закінчити цю вакханалію — побиття нашої промисловості, побиття нашого сільського господарства, побиття людей, яких намагаються зробити якимось придатком «, — заявив політик.

16

КОМЕНТАРІ