Подорожчання автогазу було «прописано» в США

Медведчук прогнозує енергетичну експансію США на європейський ринок

Подорожчання автогазу було «прописано» в США

Те, що сьогодні відбувається на ринку скрапленого природнього газу в Україні, лише підтверджує, що повномірна експансія США на європейський енергетичний ринок набирає обертів. І Україні в цьому процесі відведена роль гарматного м’яса, вважає лідер громадського руху «Український вибір — Право народу» Віктор Медведчук.

«Вибухове підвищення цін на скраплений газ — це не більше ніж частина плану, написаного в Сполучених Штатах і реалізованого українськими «патріотами» під пильним наглядом «вашингтонського обкому». Окремі політичні сили і засоби масової інформації активно розкручують ідею СПГ-незалежності від Росії, представники посольства США проводять зустрічі з трейдерами, зондуючи ситуацію і пояснюючи переваги переходу з російського скрапленого газу на … американський. Однак це тільки верхівка айсбергу», — стверджує Медведчук.
Головні події, на його думку, відбудуться після візиту до Києва міністра енергетики США Ріка Перрі, який відбудеться в листопаді.
«Ця зустріч остаточно розкриє карти Вашингтона і його справжні плани щодо України. Але і зараз вони не дуже завуальовані — в червні президент Петро Порошенко обговорював з Ріком Перрі можливості реалізації спільних проектів в атомній енергетиці, у сфері видобутку енергоносіїв та, зокрема … варіанти поставки в Україну скрапленого газу з США. Те, що сьогодні відбувається на ринку СПГ в Україні, лише підтверджує — процес набирає обертів «, — Медведчук.
Нагадаємо, за останні тижні ціна автогазу в великих мережах в Києві виросла в середньому на 5 грн/л і перевалила відмітку в 16,5 грн/л.

За матеріалами: http://korrespondent.net

67

КОМЕНТАРІ