Підтримую чоловіка

Лист підтримки Оксани Марченко своєму коханому чоловіку

Підтримую чоловіка

На своїй сторінці Facebook Оксана Марченко оприлюднила відкритий лист підтримки свого чоловіка.

Коханий мій, Чоловік!

Скоро виповнюється 18 років з дня нашої першої зустрічі! А я люблю тебе сильніше і міцніше, ніж раніше. Люблю тебе — найпрекраснішого, благородного і люблячого чоловіка в цьому світі. Знаю, тобі не подобатися, коли я говорю про особисте для чужих людей, які часом дозволяють собі і так, без приводу, тріпати брудними язиками про наше життя … але тепер не про них.

Кожен раз, коли тобі роблять боляче, коли з тобою чинять несправедливо — я відчуваю біль за двох. Чергова підлість «демократичних заздрісників» — блокування твоєї сторінки в Facebook … Бідні люди! Вони боятися твоєї правди, яку ти несеш людям, не даючи їм остаточно оглухнути і осліпнути — навіть в Америці! Я пишаюся тобою! Пишаюся і підтримую тебе. Пишаюся, коли ти допомагаєш знедоленим, будуєш храми і відновлюєш монастирі, лікуєш дітей і рятуєш полонених … Я пишаюся тобою, тому що ти ніколи не боявся йти по мінному полю — і в прямому, і переносному сенсі! І все, у чому можуть тебе звинуватити, так це в твоїй великій милосердності. На жаль, люди робили це в усі віки, бо «… немає пророка в своїй Вітчизні …» Тому, завжди пам’ятай слова молитви: «… і в прикрості, і в радості!»

Я з тобою!

Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук Марченко, Медведчук

756
Старіші публікациії

КОМЕНТАРІ