Нардеп Мельничук відкрив стрілянину по людях біля дитсадка в Києві

Нардеп Мельничук відкрив стрілянину по людях біля дитсадка в Києві

Позафракційний народний депутат і екс-командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук відкрив стрілянину по людях біля будівлі дитячого садка на Троєщині в Києві.

Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в фейсбуці.

«Народний депутат Мельничук влаштував стрілянину на Троєщині, машина заблокована, чомусь випало скло і спустилися колеса, поліція охороняє. Стріляли бойовими!» — сказано в повідомленні.

За словами екс-бійця батальйону «Донбас» Євгена Шевченка, Мельничук приїхав до дитсадка нібито з метою підтримати рейдерів, які два роки тому захопили будівлю установи.

«Два роки тому шахрайським шляхом дитячий сад був вилучений з комунальної власності, але місцеві жителі з цим не погодилися і зрозуміло чому — для дітей місць в дитячих закладах Києва катастрофічно не вистачає. Два роки судів і нарешті справедливість була відновлена — угода була визнана незаконною, її скасували, а дитячий садок повернули в комунальну власність. Але раптом приїхав … Хто б ви думали? Народний депутат Мельничук! Який встав на захист шахраїв-рейдерів і плювати він хотів на дітей і на їх батьків разом узятих! » — написав Шевченко в фейсбуці.

Крім того, пише Шевченко, до Мельничука приєдналася нардеп Надія Савченко: «Але їй люди пояснили ситуацію, показали рішення суду і вона не стала сперечатися — поїхала».

«А ось урод Мельничук заявив, що рішення суду для нього нічого не значить і тут нібито буде його громадська приймальня! Але місцеві такою поведінкою обурилися і в прямому сенсі цього слова трохи набили йому морду. За що Мельничук дістав свій пістолет і почав стріляти в людей «, — зазначив він.

Два роки потому шахрайським шляхом дитячий садок було вилучено із комунальної власності, але місцеві мешканці із цим не погодилися і зрозуміло чому — для дітлахів місць у дитячих закладах Києва катастрофічно не вистачає.

Два роки судів і нарешті справедливість була відновлена — угоду було визнано незаконною, її було скасовано, а дитячий садок повернуто у комунальну власність. Але раптом приїхав…хто б ви думали?.. Народний депутат #Мельничук! Який став на захист шахраїв-рейдерів і плювати він хотів на дітей та на їх батьків разом узятих!

До його компанії також долучилась народний депутат Надія #Савченко, але їй люди пояснили ситуацію, показали рішення суду і вона не стала сперечатися — поїхала собі геть.

А от потвора Мельничук заявив, що рішення суду для нього нічого не означає і тут буцімто буде його громадська приймальня! Але місцеві такою поведінкою обурилися і у прямому сенсі того слова трохи потовкли йому пику. Нащо Мельничук дістав свій пістолет і почав стріляти у людей.

Наразі він разом із своїм охоронцем зачинилися в машині, яка оточена місцевими жителями та ветеранами зі спілки Деснянського району міста Києва. Поліція намагається їх вгамувати і не допустити суду Лінча.

Опубликовано Евгением Шевченко 15 августа 2017 г.

Про інцедент також повідомив в фейсбуці нардеп БПП Борислав Береза. «На Троєщині стався конфлікт місцевих жителів з рейдерами, які хотіли віджати дитячий садок. Не той райончик вибрали. Троєщина зустріла рейдерів так тепло і привітно, що прощаючись рейдери відстрілювалися. Їм це не допомогло. Їх пов’язали. Садіку бути! Подробиці пізніше», — написав Береза.

За матеріалами: http://vesti-ukr.com

101

КОМЕНТАРІ