Богомолець показала розцінки на медпослуги

Медреформа в цифрах

Богомолець показала розцінки на медпослуги

Богомолець пропонує ознайомитися з цінами на випадок, «якщо депутати таки підтримають» співоплату для багатих за номером 6327 «, замість того, щоб зробити реальну реформу»

КИЇВ, 18 жовтня — РІА Новини України. Голова парламентського комітету охорони здоров’я Ольга Богомолець привела приблизні розцінки на медичні послуги з різних медичних установ. «Триває розгляд поправок згідно із законом про так званої «медичної реформи». Депутати своїми правками вже повернули його в первинний вигляд, і, власне, він знову став «законом співоплати для небідних людей», — написала вона на сторінці в Facebook.» Щоб всі були готові до того, що їх чекає, і щоб не скаржилися, що не знали — надаю окремі скани попередніх розрахунків цін за медичні послуги з різних медичних установ «.

1

2

3

4

Богомолець пропонує ознайомтеся з цінами на випадок, «якщо депутати таки підтримають» співоплати для багатих за номером 6327 «, замість того, щоб зробити реальну реформу — проголосувати закон про обов’язкове медичне страхування і створити гарантовану, доступну і справедливу систему охорони здоров’я в нашій державі».

5

6

7

Законопроект про медичну реформу був прийнятий Радою в першому читанні ще на початку червня. Документ, який покликаний докорінно змінити державну систему фінансування медичних послуг, депутати прийняли лише з другої спроби, і то з натяжкою. При необхідних для прийняття 226 голосах потримали реформу 227 депутатів. Проект медичної реформи критикують як депутати з опозиційних фракцій, так і фракції парламентської коаліції.

За матеріалами: http://rian.com.ua

637

КОМЕНТАРІ